Strefa Light - poradnia dietetyczna. Pomożemy Ci osiągnąć prawidłową wagę. Dietetyk Ozorków, dietetyk Chojna, dietetyk Gorzów.

Poznaj nasz zespół

Małgorzata Wasiak - Strefa Light

Małgorzata Wasiak

Strefa Light - separator

Powodów dla których postanowiłam zawodowo związać swoje życie zawodowe z dietetyką jest kilka. Ten najważniejszy to chęć dzielenia się z osobami borykającymi się z nadwagą i otyłością swoim doświadczeniem związanym ze skutecznym odchudzaniem. Sama wiele lat zmagałam się z tym problemem, przetestowałam na sobie wiele diet i najczęściej przegrywałam. Chudłam i tyłam na przemian. Zmieniło się to wtedy gdy przekonałam się, że żeby skutecznie schudnąć trzeba zdrowo i rozsądnie jeść i na stałe małymi krokami, konsekwentnie zmieniać swoje nawyki i przyzwyczajenia. I co najważniejsze trzeba zapomnieć o głodzeniu się i traktowaniu jedzenia jak największego wroga. Żeby chudnąć trzeba jeść. Wiedziałam, że osób, które nie akceptują swojej wagi, ciągle i nieskutecznie się odchudzają jest wiele i pomyślałam, że chciałabym im pomóc. Stąd pomysł aby zająć się tym zawodowo. Studia chemiczne na Politechnice Szczecińskiej okazały się solidną podstawą do dalszej edukacji na studiach podyplomowych na kierunku „Dietetyka” a dodatkowe szkolenia i konferencje pozwalają mi poszerzać swoją wiedzę. I z każdym dniem jestem coraz bardziej pewna, że to była bardzo dobra decyzja – zobaczyć radość w oczach osoby, która odnosi sukces to bezcenne doświadczenie.


Znajdziesz mnie w Ozorkowie

Dlaczego warto nam zaufać?

Strefa Light - separator
Strefa Light - separator

Doświadczenie - od 7 lat skutecznie doradzamy i pomagamy naszym klientom.

Strefa Light - separator

Styl życia - łączymy teorię z praktyką i to czego uczymy naszych Klientów na co dzień wdrażamy w życie swoje i swoich rodzin.

Strefa Light - separator

Wiedza - uczestniczymy w wielu szkoleniach i konerencjach, codziennie uczymy się czegoś nowego i wymieniamy doświadczeniami.

Strefa Light - separator

Indywidualne podejście do każdego klienta - przygotowywane przez nas diety są "skrojone na miarę".

Iwona Andrzejak

Strefa Light - separator

Od kiedy pamiętam pragnęłam zostać dietetykiem (poza okresem gdy marzyłam by zajmować się jazdą figurową na lodzie, ale że nauczyłam się jeździć na łyżwach dopiero w dorosłym życiu, ten plan musiał pozostać w sferze marzeńJ). Upewniłam się w  swoim przekonaniu, po spędzeniu roku w Stanach Zjednoczonych w 2001 r. gdzie  przeraziła mnie ilość osób otyłych i konsekwencje do jakich może doprowadzić nieprawidłowe odżywianie. Tam też miałam okazję odbyć moje pierwsze praktyki w firmie zajmującej się doradztwem żywieniowym. Ukończyłam studia na Akademii Rolniczej (obecny Uniwersytet Przyrodniczy) w Poznaniu, na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, specjalizacja Żywienie Człowieka. Zaraz po studiach rozpoczęłam pracę przy tworzeniu największego portalu internetowe zajmującego się poradnictwem żywieniowym Vitalia.pl. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu Psychodietetyki. Własną praktykę prowadzę od 2009 r, w tym czasie miałam szansę pomóc ogromnej liczbie pacjentów. Do każdej osoby podchodzę bardzo indywidualnie, staram się również by diety, które komponuję pacjentom były proste, możliwe do realizacji w codziennym nawale obowiązków.

Obszary dietetyki, które są mi szczególnie bliskie to odżywianie w chorobach autoimmunologicznych oraz żywienie sportowców. To fascynujące jak można poprawić swoje osiągnięcie dzięki prawidłowej diecie i zaskakujące, że nie wszyscy sportowcy jeszcze doceniają ten fakt.   

Dodatkowym plusem pracy jako dietetyk jest fakt, że nie można się nudzić. Wiedza z zakresu dietetyki zmienia się tak dynamicznie, codziennie publikuje się dziesiątki badań, które wzbogacają naszą wiedzę, wyznaczają nowe trendy. Dlatego tak ważne dla mnie jest regularne uczestnictwo w odbywających się konferencjach z zakresu żywienia oraz regularne śledzenie nowych wyników badań w czasopismach branżowych.

Najpiękniejszy jednak w pracy dietetyka jest uśmiech zadowolonych klientów. Nie zawsze jest łatwo, nie zawsze jest szybko, ale ja ze swojej strony staram się wspierać, motywować i służyć fachową wiedzą, tak by każdy kto postanowi powalczyć o swoje zdrowie a czasami nowe życie mógł osiągnąć zamierzony cel. 


Znajdziesz mnie w Chojnie i Gorzowie

Iwona Andrzejak - Strefa Light

Zachęcamy do lektury naszych artykułów, w których znajdziecie ciekawe informacje na temat odżywiania, wpływu tego co jemy na nasze samopoczucie i nie tylko. Zapraszamy!!!

DOŁĄCZ DO NAS

Love it Join Us

Pobierz i prześlij dalej

Dziękujemy

Kontakt Gorzów

Jana Pawła II 82 i (Black Pearl Spa)

Poniedziałek 10.00-20.00

 

Kontakt Chojna

ul. Słoneczna 35

Środa 8.30-19.00
Piątek 8.30-15.00
 

Kontakt Ozorków

Plac Jana Pawła II 1/1

Poniedziałek 10.00-20.00
Środa 10.00-20.00
Piątek 10.00-20.00